امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ شما در هستید.
به سایت خوش آمدید.
  • آخرين آهنگ ها
  • آخرين آلبوم ها
  • آخرين سريال ها
  • آخرین فیلم ها
  • آخرین موزیک ویدیو ها

 

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

بقیه در ادامه مطلب

تعداد زیادی از دختر خانم ها میباشند که خود را کاملا شبیه عروسک می‌کنند،مخصوصا عروسک باربی که بسیار پرطرفدار نیز هست. یک نجار پیر به نام ژپتو روزی یک عروسک خیمه شب بازی تولید و اسم وی را پینوکیو گذاشت. پیرمرد در دلش آرزو می کرد که اي کاش این عروسک یک پسر بچه حقیقی بود.
دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده انددخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

ژپتو آرزو داشت تا عروسک چوبی اش به یک آدم حقیقی تبدیل شود

در همان شب یک پری مهربان به کارگاه نجاری ژپتو پیر آمد و تصمیم گرفت تا آرزوی وی را برآورده کند. او با چوب دستی طلایی خود به آن عروسک چوبی زد و دستور داد تا آن عروسک جان بگیرد و در یک چشم بر هم زدن پینوکیو جان گرفت.دیری نگذشت که رئیس عروسک گردانها با مشاهده پینوکیو به او قول داد که وی را مشهور کند و پینوکیو به صحنه نمایش رفت و شروع به رقصیدن و سرگرم کردن حاضرین کرد. با اینکار رؤیای آدم شدن او تدریجی رنگ باخت و … .

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

پینوکیو گفت که از عروسک چوبی بودن خسته شده، پری گفت: اگر پسر خوبی بشوی می توانی آدم بشوی و بزرگ شوی

داستان پینوکیو شاهکار نویسنده ایتالیایی کارلو کلودی درمورد یک عروسک چوبی بود که آرزو داشت تا به یک پسر بچه حقیقی تبدیل شود، داستان عروسکی که رؤیای آدم شدن را در سر می پروراند اما هر زمان خطاهایش وی را در رسیدن به این هدف باز می داشت.

در این گزارش با داستانی شبیه به داستان پینوکیو روبرو خواهید شد، اما یک فرق اساسی وجود دارد، در این ماجرا این آدم ها میباشند که می خواهند به عروسک تبدیل شده و مثل عروسک ها زندگی نمایند.

تغذیه از هوا و نور 

والریا لوکیانووا یک دختر اوکراینی و شهرت او به علت شباهت عجیبش به عروسک هاي باربی هست. والریا در اوکراین و روسیه از شهرت بسیاری برخوردار هست و تا مدت ها به یک ستاره تلویزیونی تبدیل شده و از برنامه اي به برنامه دیگر می رفت، تصویر او بر روی جلد مجلات و روزنامه ها خودنمایی می کرد شهرت باربی اوکراینی با ادعاهای عجیب او اکثر شد،

او می گفت که یک آدم فضایی هست و از سیاره دیگری آمده و حتی قدرت این را دارد که از طریق «نور» با موجودات فضایی دیگر در ارتباط باشد.والریا شباهت زیادی به عروسک هاي باربی دارد

او می گوید می تواند از زمان عبور کند و جسم خود را به طور موقت ترک کند. آخرین ادعای عجیب والریا این بود که در گفت و گو اي گفت که می خواهد با غذا نخوردن و تغذیه از طریق هوا و نور خورشید به یک عروسک حقیقی تبدیل شود. او خیلی کم غذا می خورد و به این موضوع عادت کرده بود. والریا در پاسخ به سؤال خبرنگاری در این باره می گوید: اخیرا احساس گرسنگی نمی کنم، انشاالله این آخرین مرحله باشد، و بعد از این بتوانم با هوا و نور تغذیه کنم.

رویای تبدیل شدن به عروسک پلاستیکی

یکی دیگر از موارد عجیب تبدیل شدن به عروسک ماجرای یک زن آمریکایی به نام بلوندی بنیت هست که در حدود چهل سال دارد، او مبالغ هنگفتی برای تبدیل شدن به عروسک باربی هزینه کرده هست و درمورد عروسک شدنش می گوید: می خواهم که مردم مرا مثل یک عروسک پلاستیکی ببینند، بخش مهمی از این موضوع به این برمی گردد که من بی عقل باشم، بی عقل و بدون فکر درست مثل یک عروسک.

خانم بنیت برای رسیدن به این هدف ده ها جلسه هیپنوتیزم مشارکت کرده و گویا اخیرا ادعا میکند که آدرس محل زندگی و جایی راکه در آن بزرگ شده هست را به یاد نمی آورد.

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

فقط در چند دقیقه تبدیل به باربی شوید روشهای آرایشی بسیاری برای تبدیل شدن به باربی تبلیغ می شود

دختر کارتونی

تمایل شدید به زیبایی منجر شد تا یک دختر اوکراینی دیگر به نام آناستازیا شاپاگینا خود را به شخصیت انیمیشن هاي کارتونی ژاپنی تبدیل کند. آناستازیا لقب دختر کارتونی را دارد. او هر روز یک ساعت کامل صرف آرایش چشم می‌ کند تا چشمان و حالت صورت او به کاراکتر انیمیشن هاي ژاپنی تبدیل شود.

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

آناستازیا شاپاگینا ملفب به دختر انیمیشنی او تا کنون مهمان برنامه هاي گوناگون تلویزیونی بوده هست

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اندعروسک ژاپنی

اما نفر بعدی یک دختر چینی به نام وانگ جیایون هست که با انتشار تصویر هاي خود که شباهت زیادی به عروسک هاي ژاپنی مشهور داشت سر و صدای زیادی را در شبکه هاي مجازی به پا کرد. گرچه چهره او نیز نتیجه ده ها عمل جراحی، و تصویر هاي او حاصل فتوشاپ و نورپردازی هاي متعدد هست و بدون آن ها شباهتی به عروسک ها ندارد، با این حال او نیز تلاش می‌کند تا با زحمت چندان رویای عروسک شدن خود را جامه ي عمل بپوشاند.
دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

وانگ در چین به عروسک بادی مشهور هست

با این وجود عمل هاي جراحی برای تبدیل شدن به عروسک به دنیای مردان نیز ورود پیدا کرده و جاستین جدلیکا رکورددار بیشترین عمل جراحی در بین مردان هست تا خود را به عروسک مشهور مرد به نام Ken تبدیل کند.
دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

 به گزارش پارس ناز وانیلا چامو یک مدل ژاپنی هست، او بیش از صدها هزار دلار خرج کرد تا شبیه عروسک هاي فرانسوی شودتب تبدیل شدن به عروسک و عمل هاي جراحی زیبایی در کشورهای جنوب شرق آسیا داغ تر از دیگر مکانهای دنیا هست.

دخترانی که خود را به عروسک واقعی تبدیل کرده اند

اما درمورد پینوکیو او بالاخره به آرزویش رسید و به یک آدم حقیقی تبدیل شد و گفت عروسک چوبی بودن خیلی مسخره هست خوشحالم که به یک پسر حقیقی خوش اخلاق تبدیل شده ام.اما این که عروسک بودن چقدر مسخره هست را به نظر می رسد که فقط پینوکیو و انها که عروسک شده اند مفید می دانند

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 138 پست

مطالب مشابه

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها